banktalar.ir

مقالات/ خبرها

عکس و مدل ماشین عروس شیک کلاسیک و جدید

همه چیز برای روزمراسم آماده می باشد، تالار ، آتلیه، لباس عروس و.... حال نوبت به این می رسد که عروس و داماد چگونه به محل برگزاری جشن عروسی بروند. یکی از مهمترین جلوه های بصری مراسم عروسی شما گل آرایی ماشین می باشد. تزئین ماشین عروس می تواند باعث شود که شما سوار یک اتومبیل زیبا به جشن عروسی خود بیایید، بنابراین درباره این موضوع فکر کنید و با همسرتان مشورت کنید، انتخاب انواع مدل و تزیین ماشین عروس برای بسیاری از زوج های جوان سرگرم کننده می باشد. زمانی که در مورد ویژگی های مورد نظرتان تصمیم گرفتید، چهارچوب انتخاب شما مشخص می شود، پس از آن به تمام جنبه های بصری کار توجه کنید از جمله بودجه ای که برای اینکار در نظر گرفته اید، رنگ، سبک گل آرایی و... 

خیلی از زوجین این بخش از عروسی را بی اهمیت تلقی می کنند و یا مثلا تصور می کنند بهترین گزینه ممکن انتخاب لیموزین باشد، اما این تصمیم گیری کاملا اشتباه است. خیلی از موسسات اجاره ماشین از چند ماه قبل امکان رزرو را دارند. خبر خوب در مورد انتخاب مدل ماشین عروس این است که سخت ترین بخش آن انتخاب ماشین و هماهنگی برای اجاره ماشین عروس در روز مراسم است. برای این منظور شما باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • گل آرایی ماشین. خیلی از زوجین اهمیتی به گل زدن ماشین عروس نمی دهند. اما توجه داشته باشید که طبق یک سنت دیرینه داماد دنبال عروس باید برود، بنابراین این مراسم در فیلمبرداری مراسم ثبت می شود، علاوه بر این وقتی عروس و داماد به جشن می روند و مورد استقبال مدعوین قرار می گیرند، اوین آیتمی که به چشم مدعوین می آید مدل و تزیین ماشین عروس می باشد.
 • فاصله ای را که باید طی کنید تا به مراسم برسید.
 • بودجه ای که برای این منظور در نظر گرفته اید.
 • مدل ماشین عروسی را انتخاب کنید که عروس هنگام نشستن مجبور نباشد لباس خود را خیلی جمع کند، زیرا در اینصورت با لباسی پروک باید در مراسم حضور پیدا کنید.

انتخاب سبک گل آرایی و تزیین ماشین عروسی سخت ترین بخش است، زیرا اکثر مدل های ماشین مواردی را که مد نظر شما می باشد را دارند. سلیقه شخصی در این زمینه خیلی تاثیرگذار می باشد، اما باید توجه داشته باشید که مدل و تزیینی را که انتخاب می کنید با تشریفات مجلس عروسی تناسب داشته باشد.

نکات مهم در انتخاب ماشین عروس

در ادامه نکاتی را ذکر خواهیم کرد که در انتخاب بهترین ماشین عروس شیک به شما کمک می کند.

 • هنگام انتخاب مدل تمام جوانب را بسنجید، آیا ماشینی به بزرگی لیموزین می خواهید؟ چه رنگی ماشینی را مد نظر دارید؟ تصمیم دارید تزئین ماشین عروس با روبان، با پاپیون و یا با گل باشد؟ پس از یافتن پاسخ این سوالات می توانید با گل فروشی و موسسه اجاره اتومبیل قرارداد ببندید.
 • توجه کنید آتلیه ها این عکس ها را در فضاهای مختلفی می گیرند.
 • اگر موسسه اجاره ماشین عروسی قیمت های پایینی را بدون دلیل خاصی مانند تخفیفات مقطعی ارائه می کند بهتر است کمی محتاط باشید. این شرکت ها ممکن است قیمت پایین خدمات را به دلایلی مانند محدودیت ساعاتی که شما ماشین را در اختیار دارید و یا محدودیت در مسافت پیموده شده، ارائه دهند. بنابراین هر سوالی که در مورد ارائه خدمات و نحوه ارائه خدمات دارید، قبل از رزرو ماشین عروس بپرسید تا مشکلی نداشته باشید. در مورد گل آرایی نیز قبل بستن قرارداد حتما عکس ماشین عروس هایی را که قبلا توسط این فروشگاه گل زده و تزئین شده اند را مشاهده فرمایید. 
 • از موسسه کرایه ماشین عروس سوال کنید که آیا مشابه ماشینی که رزرو کردید را موجود دارند تا اگر در روز عروسی ماشین دچار مشکل و خرابی شد، به سرعت جایگزین شود (این مسئله مخصوصا اگر شما از مدل ماشین کلاسیک استفاده می کنید، اهمیت بیشتری پیدا می کند).
 • یکی از موارد تعیین کننده در انتخاب بهترین مدل ماشین عروس شیک قیمت و هزینه آن می باشد. سعی کنید از چند موسسه کرایه اتومبیل قیمت داشته باشید و با توجه به خدماتی که آنها ارائه می دهند، بهترین گزینه را انتخاب کنید.
 • به یاد  داشته باشید در مورد تمام جزئیات صحبت کنید، از جمله اگر نیاز به ساعتی اضافه بر مدت قرارداد باشد، تزیین ماشین عروس با روبان، پاپیون و گل . اگر مراسم در تابستان است مطمئن شوید کولر ماشین درست کار می کند و اگر مراسم در زمستان برگزار می شود اطمینان حاصل کنید بخاری ماشین به درستی کار می کند. اگر از ماشین کروک استفاده می کنید، مطمئن شوید در صورت بارش باران  سقف ماشین به درستی عمل می کند.
 • در هنگام بستن قرارداد برای اجاره ماشین عروس در مورد این مسئله که ممکن است جشن طولانی تر شود و در نتیجه شما به چند ساعت زمان اضافه نیاز داشته باشید نیز صحبت کنید.
 • حتی الامکان سعی کنید قبل از اینکه گل فروشی و موسسه کرایه اتومبیل را انتخاب کنید، از دوستان و آشنایان پرس و جو کنید، یکی از راه های بدست آوردن اطلاعات از جمله دیدن عکس ماشین عروس منابع اینترنتی می باشد، شما می توانید به این طریق علاوه بر مقایسه کردن اصناف بهترین انتخاب ممکن برای مدل و تزیین ماشین عروس را نیز می توانید داشته باشید. 

بهترین مدل ماشین

مدل ماشین عروس کلاسیک و قدیمی را ترجیح می دهید یا مدرن و جدید را؟

 • اتومبیل های دهه 60 الی 70 میلادی به عنوان ماشین های کلاسیک و قدیمی مطرح هستند، توجه داشته باشید که حتما عکس ماشین عروسی قدیمی و کلاسیک را قبل از بستنن قرارداد مشاهده فرمایید. در ضمن برای تزئین ماشین حتما به فروشگاه گل فروشی که با آن قرارداد دارید خاطرنشان کنید مدل کلاسیک را انتخاب نموده اید.
 • بعضی ها معتقد هستند ماشین های کلاسیک به اندازه کافی جلوه و شکوه لازم را ندارند، بنابراین ترجیح می دهند از مدل ماشین عروس جدید و مدرن مانند مرسدس بنز، BMV و... برای گل زدن و رفتن به مراسم ازدواج استفاده کنند.

چه مدل کلاسیک را دوست داشته باشید و چه مدرن و چه برندهای ایرانی، چه خارجی را، سعی کنید مدل ماشین عروسی را انتخاب کنید که با سبک عروسی و روحیات شما تناسب داشته باشد. همچنین به تزئین و گل زدن ماشین عروسی نیز توجه داشته باشید، زیرا تزیین ماشین باید با توجه به مدل آن طراحی شود، در ضمن توجه داشته باشید که مدل اتومبیل به گونه ای انتخاب شود تا مجبور نباشید لباس عروسی تان را خیلی جمع کنید زیرا در اینصورت تا رسیدن به محل برگزاری جشن لباس حتما چروک شده و جلوه خود را از دست می دهد. 

هزینه و قیمت

اکثر برنامه ریزهای مجالس عروسی هزینه ای معادل 5 الی 10 درصد از بودجه ی تخصیص داده شده به جشن را برای این منظور پیشنهاد می کنند. با این وجود هزینه و قیمت اجاره مدل و تزیین ماشین عروسی به چند مورد بستگی دارد از جمله اینکه شما چقدر برایتان مهم است که ورودتان به مجلس پر زرق و برق باشد، اگر این موضوع برای شما اهمیتی ندارد می توانید بودجه ی کمتری را اختصاص داده و مابقی را برای بخش های دیگر جشن هزینه کنید. می توانید قبل از مراجعه به موسسات اجاره اتومبیل سعی کنید در دنیای مجازی علاوه بر مشاهد عکس های ماشین عروس، از قیمت ها نیز آگاهی پیدا کنید. 

در آخر به یاد داشته باشید که موسسه اجاره اتومبیلی را انتخاب کنید که عکس ماشین های عروسی  آن موسسه را دیده باشید. همچنین در مورد خدماتی که موسسات اجاره ارائه می دهند سوال کنید. در نظر داشته باشید حتی زمانی که برای سفارش تزیین ماشین به گل فروشی مراجعه می کنید، علاوه بر اینکه عکس و تصاویر ماشین عروس هایی را که توسط این فروشگاه کار شده است مشاهده کنید، در مورد طراحی و رنگ گل ها نیز صحبت کنید. توجه داشته باشید برای اجاره و کراسه ماشین عروس حتما چند ساعت اضافه تر را در نظر بگیرید.